• Efaflex
  • Butzbach
  • Loading Systems
  • Bavak
  • Tane Hermetic
  • Effertz
  • HTC
  • JCM-tech
  • Hymo
  • SANPARK
  • Flema

Mēs esam priecīgi piedāvāt Jums interesantu darbu dinamiski augošā kompānijā KVN Systems!

Mūsu kompānija regulāri īsteno kvalificētu līdzstrādnieku meklējumus uz atvērtajām vakancēm.

Aicinam Jūs piedalīties konkursā uz kompānijas vakantajām vietām. Sūtiet savu CVe-pastu kvn@home.lv vai sazinieties ar mums ar speciālas formas palīdzību, kā arī pa telefoniem 67623451, 67623443.

Pārdošanas menedžeris:

Mēs piedāvājam:

  • ērts darba grafiks
  • jaunas darba pieredzes saņemšana
  • bezmaksas apmācība
  • cienīga apmaksa
  • darbs saskaņotā kolektīvā

Pamatpienākumi:

  • jaunu klientu meklējumi
  • esošo klientu apkalpošana
  • piedāvājuma sagatavošana un prezentācija klientiem
  • līgumu slēgšana ar klientiem

Prasības kandidātam:

  • darba pieredze celtniecības vai saistītā nozarē
  • mērķtiecība un atbildība
  • krievu un latviešu valodas zināšanas
  • prasme ieinteresēt cilvēkus
  • B kategorijas tiesības
Rīga, Latvija, LV 1019, Lomonosova iela 2-36